Spelers JO19-1

Bram Stuurwold
Jelle Terpstra
Ate Terpstra
Lars Palijama (keeper)
Urt Kamkien
Wiebe Leenstra
Marko Hoekstra
Thomas Bethlehem
Arjen Visser
Sven Mark Hofstra
Lammert Stegenga
Jarno Hofstra
Sander Sijbranda
Jetze Wiersma
Jorn Feenstra
Wietse Wempe

Leiders: Henk de Boer, Evert Terpstra en Hans van der Hoek
Trainers: Ronald Dijkstra en Hans van der Hoek
Training: maandag in Hommerts van 20:30-21:30 door Hans van der Hoek                                                                                                                                                                                                                     donderdag in Heeg van 18.45-19.45 donderdag in Heeg van 18:45-19:45 door Ronald Dijkstra

Thuiswedstrijden: Hommerts

 

Wedstrijden

Beker: OHH JO19-1   –   Oosterlittens JO19-1                  2-3

Beker: SWZ/BOSO Sneek JO19-2   –   OHH JO19-1       6-0

Beker: OHH JO19-1   –   Balk/Sleat JO19-2                      3-3

OHH JO19-1   –   LSC 1890 JO19-2                                    3-2

OHH JO19-1   –   ONS Sneek JO19-2                                 0-5

SC Bolsward JO19-2   –   OHH JO19-1                              4-1

OHH JO19-1   –   Makkum JO19-1                                     1-2

TOP’63 JO19-1   –   OHH JO19-1                                       3-0

OHH JO19-1   –   SWZ/BOSO Sneek JO19-2                  2-4

Workum JO19-1   –   OHH JO19-1                                    4-2

OHH JO19-1   –   SC Joure JO19-2                                   2-2

OHH JO19-1   –   Oeverzwaluwen JO19-1                       3-5

Balk/Sleat JO19-2   –   OHH JO19-1                                2-2

OHH JO19-1   –   QVC JO19-1                                           4-0

LSC 1890 JO19-2   –   OHH JO19-1                                 3-0

Oefen: IJVC/Blauwhuis JO19-1   –   OHH JO19-1        5-5

Oefen: OHH JO19-1   –   RVC/Langweer JO19-1          2-4

OHH JO19-1   –   SC Bolsward JO19-2                           1-3

ONS Sneek JO19-2   –   OHH JO19-1                             3-3

SC Joure JO19-2   –   OHH JO19-1                                 0-0

OHH JO19-1   –   TOP’63 JO19-1                                    1-6

OHH JO19-1   –   Workum JO19-1                                  0-2

Makkum JO19-1   –   OHH JO19-1                                  3-1

Oeverzwaluwen JO19-1   –   OHH JO19-1                     4-2

QVC JO19-1  –   OHH JO19-1                                           6-3

SWZ/BOSO Sneek JO19-2   –   OHH JO19-1                1-1

OHH JO19-1   –   Balk/Sleat JO19-2                              2-0