Leiders en trainers aankomend seizoen

De teamindelingen waren al een tijdje bekend, maar minstens net zo belangrijk zijn natuurlijk de trainers en leiders. Die indeling is nu ook bekend:

JO19-1 

Leiders: Arjen Hoekstra en Auke van Netten

Training 1: Arjen Hoekstra op maandag om 20.00 uur in Oudega

Training 2 

JO17-1 

Leiders: Erro Hofstra en Marko Hoekstra

Training 1: Arjen Hoekstra op maandag om 19.00 uur in Oudega

Training 2: Maarten Scholten op woensdag om 19.00 uur in Oudega

JO17-2 

Leiders: Edgar Bergsma 

Training 1: Rohald Boonstra op maandag om 19.30 uur in Hommerts

Training 2: Arjen Hoekstra op woensdag om 19.15 uur in Heeg

JO17-3 

Leiders: Ignaz Bergstra en Marten Wijnja

Training 1: Marten Wijnja op maandag om 19.00 uur in Heeg

Training 2: Marten Wijnja op donderdag om 19.00 uur in Heeg

JO15-1 

Leiders: 

Training 1: Marten Wijnja op maandag om 18.00 uur in Heeg

Training 2: Arjen Hoekstra op woensdag om 18.15 uur in Heeg

JO14-1 

Leiders: Aede Piet Hoekstra en Jetze Wijnja

Training 1: Sven Nijboer en Thijs Veenstra op dinsdag om 18.30 uur in Heeg

Training 2: Aede Piet Hoekstra op donderdag om 19.00 uur in Oudega

JO13-1 

Leiders:

Training 1:

Training 2:

JO13-2 

Leider: 

Training 1:

Training 2:

JO11-1 

Leiders: Age Cnossen en Maarten Koopmans

Training 1: Arjen Hoekstra op woensdag om 16.00 uur in Oudega

Training 2: Sven Nijboer en Thijs Veenstra op donderdag om 18.30 uur in Heeg

JO11-2 

Leider: 

Training 1: Teade van der Meer op maandag om 16.00 uur in Heeg

Training 2: Arjen Hoekstra op woensdag om 16.00 uur in Heeg

JO10-1 

Leiders: Maarten Scholten en Aede Hoekstra

Training 1: Arjen Hoekstra op woensdag om 15.00 uur in Oudega

Training 2: Maarten Scholten op donderdag om 17.00 uur in Oudega

JO10-2 

Leider: Jan Koopmans 

Training 1: Arjen Hoekstra op woensdag om 15.00 uur in Oudega

Training 2: Thijs vd Horst en Stefan op donderdag om 17.00 uur in Oudega

JO9 Heeg 

Leiders: Haron Altenburg en Niels Potma

Trainer 1: Ype Hankel op dinsdag om 17.00 uur in Heeg

JO9 Oudega 

Leider: Siebren Hoekstra 

Trainer 1: Johan Altena op woensdag om 15.00 uur in Oudega

JO8 Heeg 

Leider: Douwe Jan Osinga 

Trainer 1: Hendrik Speerstra op donderdag om 17.00 uur in Heeg

JO8 HJSC 

Leider: Douwe Hoekstra en Cor de Boer

Trainer: Jan Hielke Schotanus en Irma Jaarsma op donderdag om 16.00 uur in Hommerts