Indelingen Regiocup bekend

De KNVB heeft de poule-indelingen voor de Regiocup bekendgemaakt. Het is nog de vraag of en wanneer de wedstrijden plaats zullen vinden. Dit is afhankelijk van de maatregelen die nodig zijn om het coronavirus te bestrijden.

De indeling ziet er voor de OHH-teams als volgt uit:

OHH JO8-2G, Groep 4 – 08

Blauwhuis JO8-1

ONS Sneek JO8-1

SC Bolsward JO8-3

OHH JO8-2G

Nijland JO8-1

Sneek Wit-Zwart JO8-3

OHH JO8-3, Groep 4 – 28

LSC 1890 JO8-3

ONS Snaak JO8-3

SC Joure JO8-4

OHH JO8-3

Scharnegoutum’70 JO8-1

Sneek Wit-Zwart JO8-4

OHH JO9-1, Groep 1 – 05

CVVO JO9-1

LSC 1890 JO9-1

SC Bolsward JO9-1

SC Joure JO9-2

OHH JO9-1

Sneek Wit-Zwart JO9-1

OHH JO9-2, Groep 2 – 12

CVVO JO9-2G

DWP JO9-1G

NOK JO9-1

OHH JO9-2

RVLC JO9-2

Sneek Wit-Zwart JO9-2

OHH JO10-1, Groep 3 – 04

LSC 1890 JO10-2

ONS Sneek JO10-1

SDS JO10-1

OHH JO10-1

Nijland JO10-1

Sneek Wit-Zwart JO10-2

OHH JO10-2, Groep 3 – 07

LSC 1890 JO10-4

Makkum JO10-1

Mulier JO10-1

Arum/Stormvogels’64 JO10-1

OHH JO10-2

Zeerobben JO10-2

OHH JO10-3G, Groep 4 – 16

Bakhuizen JO10-1G

Hielpen JO10-1

Oeverzwaluwen JO10-3

OHH JO10-3G

RVLC JO10-3

Woudsend JO10-1

OHH JO11-1, Groep 1 – L

Balk JO11-1

SC Joure JO11-1

OHH JO11-1G

Heerenveen JO11-2

Workum JO11-1

Sneek Wit-Zwart JO11-1

OHH JO11-2, Groep 4 – J

Bakhuizen JO11-1

Balk JO11-2

Oeverzwaluwen JO11-1

SC Bolsward JO11-4

OHH JO11-2

Workum JO11-3G

OHH JO13-1, Groep 1 – C

Balk JO13-1

Gorredijk JO13-1

Jubbega JO13-1G

OHH JO13-1

RVLC JO13-1

Heerenveen JO13-2

OHH JO13-2G, Groep 4 – R

Balk JO13-2G

EBC JO13-1G

Oeverzwaluwen JO13-1

OHH JO13-2G

TOP’63 JO13-1

Woudsend/De Wâlde JO13-1

OHH JO15-1, Groep 1 – J

GAVC JO15-1

SC Bolsward JO15-2

SC Joure JO15-2

OHH JO15-1

Scharnegoutum’70 JO15-1

Sneek Wit-Zwart JO15-1

OHH JO15-2, Groep 4 – K

Aengwirden JO15-1G

Gorredijk JO15-2

SC Joure JO15-3

SC Joure JO15-5

OHH JO15-2

RVLC JO15-3

OHH JO17-1, Groep 1 – G

Akkrum JO17-1

SC Bolsward JO17-2

SC Joure JO17-2

OHH JO17-1

RVLC JO17-1

OHH JO17-2, Groep 4 – O

CVVO JO17-3G

RKO JO17-1

SC Joure JO17-4

OHH JO17-2

Woudsend JO17-1

OHH JO19-1, Groep 1 – 02

LSC 1890 JO19-1

ONS Sneek JO19-1

SC Bolsward JO19-1

SC Joure JO19-1

OHH JO19-1

Sneek Wit-Zwart JO19-1