Definitieve indeling voorjaarsreeks

OHH JO8-1G, 3e klasse 06
Blauwhuis JO8-1G
IJVC JO8-1
LSC 1890 JO8-3
Oosterlittens JO8-2
SC Joure JO8-5M
OHH JO8-1G

OHH JO8-2G, 4e klasse 09
SC Bolsward JO8-3
Scharnegoutum’70 JO8-1
WargaWWS JO8-1
OHH JO8-2G
Waterpoort Boys JO8-1G

OHH JO9-1, 2e klasse 04
Balk JO9-2
SC Bant JO9-1
Creil JO9-1G
CVVO JO9-2G
Flevo Boys JO9-3
Frisia JO9-6
LSC 1890 JO9-2
SC Emmeloord JO9-2G
EBC/Delfstrahuizen JO9-1
OHH JO9-1
Sneek Wit-Zwart JO9-2
Workum JO9-2

OHH JO9-2 & OHH JO9-4, 4e klasse 05
ONS Sneek JO9-2
SC Bolsward JO9-5G
SC Emmeloord JO9-3
SC Joure JO9-5
Scharnegoutum’70 JO9-2
EBC/Delfstrahuizen JO9-3
OHH JO9-4
OHH JO9-2
Renado/VVI JO9-3
TOP’63 JO9-1
Workum JO9-3
Woudsend JO9-2

OHH JO9-3, 4e klasse 06
AVV JO9-1G
GAVC JO9-2
Leovardia JO9-9
Makkum JO9-2
ONS Sneek JO9-3
Oosterlittens JO9-2G
SF Deinum JO9-1
SC Bolsward JO9-6
Scharnegoutum’70 JO9-3
Dronrijp/Foarút JO9-1
OHH JO9-3
Workum JO9-4G

OHH JO11-1, 2e klasse 05
Balk JO11-2
Flevo Boys JO11-3
Hielpen JO11-1
Lemmer JO11-1G
LSC 1890 JO11-2
NOK JO11-1G
SC Joure JO11-2
EBC/Delfstrahuizen JO11-1
OHH JO11-1
Renado/VVI JO11-2
Workum JO11-1

OHH JO11-2, 3e klasse 10
Arum JO11-1
FC Harlingen JO11-2G
Hielpen JO11-2
LSC 1890 JO11-4
Makkum JO11-2
Mulier JO11-1
Oeverzwaluwen JO11-1
SC Bolsward JO11-4
OHH JO11-2
Workum JO11-2
Zeerobben JO11-3

OHH JO11-3, 4e klasse 10
Balk JO11-5G
IJVC/Blauwhuis JO11-3
LSC 1890 JO11-6
Oeverzwaluwen JO11-2
ONS Sneek JO11-3
Oosterlittens JO11-1
SC Bolsward JO11-5
Scharnegoutum’70 JO11-2
OHH JO11-3
Renado/VVI JO11-4
Sneek Wit-Zwart JO11-5
Woudsend JO11-3

OHH JO13-1G, 1e klasse 02  (Promotiepoule)
Akkrum JO13-1
CVVO JO13-1
Olde Veste’54 JO13-2
Gorredijk JO13-1
Makkum JO13-1
MKV’29 JO13-1
SC Emmeloord JO13-1
SC Rouveen JO13-1
BergumBCV JO13-1
OHH JO13-1G
Renado/VVI JO13-1
Sneek Wit-Zwart JO13-1
Workum JO13-1

OHH JO13-2, 3e klasse 09
CVVO JO13-4G
IJVC/Blauwhuis JO13-2
Makkum JO13-2
Mulier JO13-1
ONS Sneek JO13-3
Nicator JO13-2
SC Bolsward JO13-3
SC Joure JO13-5
Scharnegoutum’70 JO13-2
OHH JO13-2
Sneek Wit-Zwart JO13-4
Workum JO13-3

OHH JO13-3G, 4e klasse 02
Aengwirden JO13-2
Bakhuizen JO13-1
Black Boys JO13-1G
Read Swart JO13-2
OHH JO13-3G

OHH JO15-1, 1e klasse 05
Balk JO15-1
Olde Veste’54 JO15-2
Espel JO15-1G
Flevo Boys JO15-3
Gorredijk JO15-1
Heerenveense Boys JO15-2
SC Joure JO15-2
SC Rouveen JO15-1
OHH JO15-1
Renado/VVI/Langweer JO15-1
Urk JO15-3
VHK JO15-1

Read Swart JO15-1

OHH JO15-2,  2e klasse 05
Beetgum JO15-1
Eastermar JO15-1
FC Harlingen JO15-1
Geel Wit JO15-1
Frisia JO15-5
Frisia JO15-4
SF Deinum JO15-1
SC Franeker JO15-2
OHH JO15-2
St. Annaparochie JO15-2
Wykels Hallum JO15-1

OHH JO15-3, 4e klasse 06
CVVO JO15-4G
IJVC/Blauwhuis JO15-2
LSC 1890 JO15-5
NOK JO15-1G
ONS Sneek JO15-3
SC Bolsward JO15-6
SC Joure JO15-7
Scharnegoutum’70 JO15-2G
OHH JO15-3
Renado/VVI/Langweer JO15-2
Sneek Wit-Zwart JO15-4
Woudsend JO15-1

OHH JO17-1, 1e klasse 02 (Promotiepoule)
Balk JO17-1
Blauw Wit’34 JO17-2
CVVO JO17-1
FC Wolvega JO17-1
ONS Sneek JO17-2
SC Stiens JO17-1
SC Emmeloord JO17-1
SDS JO17-1
Dronrijp/Foarút JO17-1
OHH JO17-1
Urk JO17-2
Heerenveen JO17-2

OHH JO17-2, 3e klasse 08
CVVO JO17-2
IJVC/Blauwhuis JO17-2
Mulier JO17-1
ONS Sneek JO17-3
SC Bolsward JO17-3
SC Joure JO17-3
Scharnegoutum’70 JO17-2G
Oudehaske/Nieuweschoot JO17-2
OHH JO17-2
Sneek Wit-Zwart JO13-3
Blauw Wit’34 JO17-5
Woudsend JO17-1

OHH MO17-1,  1e klasse 05
Dwingeloo/Diever-Wapse MO17-1
FC Wolvega MO17-1
LSC 1890 MO17-1
OHH MO17-1
Steenwijkerwold/Willemsoord MO17-1
VHK/SVBS’77 MO17-1

OHH JO19-1,  1e klasse 06
FC Harlingen JO19-1
Geel Wit JO19-1
IJVC/Blauwhuis JO19-1
Frisia JO19-2
Makkum JO19-1
Minnertsga/St. Jacob JO19-1
MKV’29 JO19-1
ONB JO19-1
SC Franeker JO19-2
SDS JO19-1
BergumBCV JO19-2
Dronrijp/Foarút JO19-1
Feanstars JO19-1
OHH JO19-1