Conceptindelingen competities van OHH teams

Hieronder de conceptindelingen van de competities van OHH-teams. Deze indelingen kunnen nog wijzigen; tot 7 augustus hebben clubs de kans om op de indelingen te reageren. Op 20 augustus zijn de indelingen definitief.

JO9-1    1e klasse 05

Balk JO9-1

Flevo Boys JO9-2

Frisia JO9-4

SC Joure JO9-2

LSC 1890 JO9-2

SC Bolsward JO9-2

OHH JO9-1

SWZ/BOSO Sneek JO9-2

Workum JO9-1

 

JO9-2  2e klasse 10

Balk JO9-2G

IJVC JO9-2

SC Joure JO9-3

LSC 1890 JO9-3

ONS Sneek JO9-1

SC Bolsward JO9-4

Scharnegoutum’70 JO9-1

OHH JO9-2

Renado/VVI JO9-2

SWZ/BOSO Sneek JO9-3

 

JO9-3   3e klasse 18

Black Boys JO9-1G

Blauwhuis JO9-1

IJVC JO9-2

LSC 1890 JO9-5

Nijland JO9-1

ONS Sneek JO9-2

SC Bolsward JO9-6G

OHH JO9-3

SWZ/BOSO Sneek JO9-5

Workum JO9-3

 

JO9-4   3e klasse 17

IJVC JO9-3

SC Joure JO9-6

Langweer JO9-1

LSC 1890 JO9-6

ONS Sneek JO9-3

SC Bolsward JO9-7

Scharnegoutum’70 JO9-2

OHH JO9-4

SWZ/BOSO Sneek JO9-6

TOP’63 JO9-1

 

JO9-5G   4e klasse 13

IJVC JO9-4

SC Joure JO9-7

LSC 1890 JO9-7

ONS Sneek JO9-4

SC Bolsward JO9-8

Scharnegoutum’70 JO9-3

SDS JO9-3

OHH JO9-5G

SWZ/BOSO Sneek JO9-7

Workum JO9-5

 

JO11-1    2e klasse 06

FVC JO11-3

SC Franeker JO11-2

Frisia JO11-4

Harlingen JO11-1

LSC 1890 JO11-2

Oeverzwaluwen JO11-1

SC Bolsward JO11-2

OHH JO11-1

Terschelling JO11-1

Zeerobben JO11-2

 

JO11-2G    3e klasse 10

Balk JO11-2

SC Joure JO11-6

LSC 1890 JO11-5

ONS Sneek JO11-3

SC Bolsward JO11-6

OHH JO11-2G

Renado/VVI JO11-3

SWZ/BOSO Sneek JO11-4

Workum JO11-3

 

JO11-3     4e klasse 16

Black Boys JO11-1G

Blauwhuis Jo11-1

IJVC JO11-2

LSC 1890 JO11-7

ONS Sneek JO11-4

SC Bolsward JO11-8

OHH JO11-3

SWZ/BOSO Sneek JO11-6

Scharnegoutum’70 JO11-2

TOP’63 JO11-1

 

JO11-4    5e klasse 14

Arum JO11-2

Hielpen JO11-2

LSC 1890 JO11-8

Makkum JO11-3

Mulier JO11-2

Oeverzwaluwen JO11-3

SC Bolsward JO11-9

SDS JO11-4

OHH JO11-4

Workum JO11-5

 

JO13-1      1e klasse 05

Balk JO13-1

Heerenveen JO13-3

Heerenveense Boys JO13-2

SC Joure JO13-2

LSC 1890 JO13-2

Read Swart JO13-1

OHH JO13-1

Renado/VVI JO13-1

SWZ/BOSO Sneek JO13-1

Scharnegoutum’70 JO13-1

Urk JO13-3

Workum JO13-1

 

JO13-2        2e klasse 09

Balk JO13-2

Heerenveense Boys JO13-3

IJVC JO13-1

SC Joure JO13-4

LSC 1890 JO13-3

NOK JO13-1G

ONS Sneek JO13-2

OHH JO13-2

SWZ/BOSO Sneek JO13-2

TOP’63 JO13-1

 

JO13-3          3e klasse 18

CVVO JO13-5G

IJVC JO13-2

SC Joure JO13-7

SC Joure JO13-8

LSC 1890 JO13-6

ONS Sneek JO13-3

SC Bolsward JO13-5

OHH JO13-3

SWZ/BOSO Sneek JO13-5

Scharnegoutum’70 JO13-3G

 

JO15-1                1e klasse 29

Akkrum JO15-1

Blauw Wit’34 JO15-2

FVC JO15-1

Flevo Boys JO15-3

Frisia JO15-2

GAVC JO15-1

LSC 1890 JO15-2

Leeuwarder Zwaluwen JO15-1

SC Stiens JO15-1

SDS JO15-1

OHH JO15-1

Workum JO15-1

 

JO15-2            3e klasse 07

Balk JO15-2

IJVC JO15-2

LSC 1890 JO15-4

Nijland JO15-1

ONS Sneek JO15-3

SC Bolsward JO15-3

OHH JO15-2

Renado/VVI JO15-2

SWZ/BOSO Sneek JO15-3

Workum JO15-2G

 

JO15-3                     4e klasse 12

IJVC JO15-3

SC Joure JO15-5

LSC 1890 JO15-5

Makkum JO15-2

Mulier JO15-2G

ONS Sneek JO15-4

SC Bolsward JO15-4

SDS JO15-3

OHH JO15-3

SWZ/BOSO Sneek JO15-4

 

JO17-1                 2e klasse 06

Harlingen JO17-1

LSC 1890 JO17-3

Makkum JO17-1

ONS Sneek JO17-2

Oeverzwaluwen JO17-1

SC Bolsward JO17-2

SDS JO17-1

OHH JO17-1

Terschelling JO17-1

Workum JO17-1

Zeerobben JO17-2

 

JO17-2                       3e klasse 24

LSC 1890 JO17-5

Makkum JO17-2

SC Bolsward JO17-3

Scharnegoutum’70 JO17-2

OHH JO17-2

SWZ/BOSO Sneek JO17-4

 

MO17-1                       1e klasse 07

Balk MO17-1

CVVO MO17-1

RKO MO17-1

OHH MO17-1

Renado/VVI MO17-1

 

JO19-1                        2e klasse 14

Balk JO19-2

SC Joure JO19-2

LSC 1890 JO19-2

Makkum JO19-1

ONS Sneek JO19-2

Oeverzwaluwen JO19-1

QVC JO19-1

SC Bolsward JO19-2

OHH JO19-1

SWZ/BOSO Sneek JO19-2

TOP’63 JO19-1

Workum JO19-1