Competitie-indelingen 2020/2021

De competitie-indelingen zijn inmiddels door de KNVB bekendgemaakt. Voor de OHH-teams zien de indelingen er als volgt uit:

OHH JO8-3, 4e klasse 09

Makkum JO8-1

De Wâlde JO8-1G

OHH JO8-3

Workum JO8-2

QVC JO8-1

Oeverzwaluwen JO8-1

ONS Sneek JO8-2

Blauwhuis JO8-1

OHH JO8-2G, 4e klasse 10

Nijland JO8-1

Scharnegoutum’70 JO8-1

IJVC/Blauwhuis JO8-1

ONS Sneek JO8-1

OHH JO8-2G

Sneek Wit-Zwart JO8-3

OHH JO8-1G, 3e klasse 07

Sneek Wit-Zwart JO8-2

SDS JO8-1

Bakhuizen JO8-1G

SC Bolsward JO8-3

OHH JO8-1G

Balk JO8-1

OHH JO9-2, 3e klasse 09

IJVC/Blauwhuis JO9-1

LSC 1890 JO9-2

SC Joure JO9-3

Sneek Wit-Zwart JO9-3

Nijland JO9-1

OHH JO9-2

OHH JO9-1, Hoofdklasse 03

OHH JO9-1

Zeerobben JO9-1

LAC Frisia 1883 JO9-2

Heerenveen JO9-1

LSC 1890 JO9-1

SC Joure JO9-1

OHH JO10-3 en OHH JO10-2, 4e klasse 10

OHH JO10-3

Scharnegoutum’70 JO10-1

Sneek Wit-Zwart JO10-3

ONS Sneek JO10-1

IJVC/Blauwhuis JO10-2

OHH JO10-2

OHH JO10-1, 3e klasse 08

SC Joure JO10-3

RVLC JO10-2

RKO JO10-1G

OHH JO10-1

Lemmer JO10-1

LSC 1890 JO10-3

OHH JO11-2, 4e klasse 08

Bakhuizen JO11-1

EBC JO11-1G

Oeverzwaluwen JO11-1

RKO JO11-1G

OHH JO11-2

OHH JO11-1G, 2e klasse 07

SC Bolsward JO11-2

Workum JO11-2

Mulier JO11-2G

Sneek Wit-Zwart JO11-2

IJVC/Blauwhuis JO11-1

OHH JO11-1G

OHH JO13-2G, 4e klasse 05

Balk JO13-2G

EBC JO13-1G

Makkum JO13-2

Oeverzwaluwen JO13-1

ONS Sneek JO13-3

Oosterlittens JO13-1

OHH JO13-2G

Stiens/DTD JO13-2

TOP’63 JO13-1

Woudsend/De Wâlde JO13-1

Zeerobben JO13-2

OHH JO13-1, 1e klasse 02

Balk JO13-1

CVVO JO13-1

SC Emmeloord JO13-1

Flevo Boys JO13-2

Gorredijk JO13-1

Heerenveen JO13-2

Jubbega JO13-1G

RVLC JO13-1

OHH JO13-1

SVM JO13-1

De Sweach JO13-1

Urk JO13-3

OHH JO15-2, 4e klasse 02

CVVO JO15-2

SC Emmeloord JO15-2

Flevo Boys JO15-3

SC Joure JO15-3

SC Joure JO15-6

Oeverzwaluwen JO15-1

RVLC JO15-3

OHH JO15-2

Creil-Bant/RKO MO15-1

Urk JO15-6

Urk JO15-5

FC Wolvega JO15-3

OHH JO15-1, 2e klasse 02

Balk JO15-2G

Blauw Wit’34 JO15-2

SC Bolsward JO15-2

SC Franeker JO15-2

Heerenveense Boys JO15-2G

IJVC/Blauwhuis JO15-1

ONS Sneek JO15-2

Oudehaske JO15-1

OHH JO15-1

VSV’31 JO15-1G

Zeerobben JO15-2

OHH JO17-2, 4e klasse 03

SC Bolsward JO17-3

SC Franeker JO17-3

FC Harlingen JO17-2

St. Jacob JO17-1G

LSC 1890 JO17-3

ONS Sneek JO17-3

SDS/Nijland JO17-2

OHH JO17-2

Tzummarum JO17-1

Workum JO17-3

Woudsend JO17-1

Zeerobben JO17-3

OHH JO17-1, 1e klasse 5

Akkrum JO17-1

St. Annaparochie JO17-1

AVC JO17-1

Blauw Wit’34 JO17-2

SC Bolsward JO17-2

FVC JO17-2

GAVC JO17-1

Geel Wit JO17-1

DFC JO17-1

OHH JO17-1

VC Trynwâlden JO17-1

Zwaagwesteinde JO17-1

OHH JO19-1, Hoofdklasse A

Akkrum JO19-1

SC Bolsward JO19-1

CVVO JO19-1

Drachtster Boys JO19-2

SC Franeker JO19-1

Heerenveense Boys JO19-1

SC Joure JO19-1

LSC 1890 JO19-1

OHH JO19-1

Sneek Wit-Zwart JO19-1

FC Wolvega JO19-1

Zeerobben JO19-1