Uncategorized

Uitslagen zaterdag 26 september

OHH JO8-2G – Sneek Wit-Zwart JO8-3 4-9

IJVC/Blauwhuis JO11-1 – OHH JO11-1G 2-4

OHH JO17-2 – SC Franeker JO17-3 2-3

OHH JO11-2 – EBC JO11-1G 1-7

OHH JO13-1 – RVLC JO13-1 2-1

OHH JO17-1 – GAVC JO17-1 2-1

Zeerobben JO13-2 – OHH JO13-2G 4-2

OHH JO15-2 – SC Joure JO15-6 5-1

Wedstrijdverslagen ontvangen wij graag op websitebeheerohh@gmail.com

Programma zaterdag 26 september

Om 9.00 uur in Oudega: OHH JO8-1G – Balk JO8-1

Om 9.00 uur in Hommerts: OHH JO8-2G – Sneek Wit-Zwart JO8-3

Om 9.00 uur in Heeg: OHH JO8-3 – Makkum JO8-1

Om 9.00 uur in Nijland: Nijland JO9-1 – OHH JO9-2

Om 9.00 uur in Heeg: OHH JO10-1 – SC Joure JO10-3

Om 9.00 uur in IJlst: IJVC/Blauwhuis JO10-2 – OHH JO10-2

Om 9.00 uur in Sneek: ONS Sneek JO10-1 – OHH JO10-3G

Om 9.00 uur in IJlst: IJVC/Blauwhuis JO11-1 – OHH JO11-1G

Om 9.00 uur in Heeg: OHH JO17-2 – SC Franeker JO17-3

Om 10.00 uur in Hommerts: OHH JO11-2 – EBC JO11-1G

Om 10.15 uur in Heeg: OHH JO13-1 – RVLC JO13-1

Om 10.15 uur in Oudega: OHH JO17-1 – GAVC JO17-1

Om 10.30 uur in Harlingen: Zeerobben JO13-2 – OHH JO13-2G

Om 10.45 uur in Heeg: OHH JO15-2 – SC Joure JO15-6

Om 11.30 uur in Heerenveen: Heerenveen JO9-1 – OHH JO9-1

Om 12.30 uur in Drachten: Drachtster Boys JO19-2 – OHH JO19-1

Alle teams veel succes en plezier toegewenst!

Uitslagen zaterdag 19 september

LSC 1890 JO10-3 – OHH JO10-1 Uitslag n.n.b.

Bakhuizen JO8-1G – OHH JO8-1G 4-0

IJVC/Blauwhuis JO8-1 – OHH JO8-2G Uitslag n.n.b.

OHH JO8-3 – Workum JO8-2 Uitslag n.n.b.

OHH JO9-1 – Zeerobben JO9-1 5-6

OHH JO9-2 – Sneek Wit-Zwart JO9-3 Uitslag n.n.b.

OHH JO11-1G – Sneek Wit-Zwart JO11-2 10-5

RKO JO11-1G – OHH JO11-2 14-1

OHH JO13-2G – Oeverzwaluwen JO13-1 4-4

OHH JO10-2 – ONS Sneek JO10-1 Uitslag n.n.b.

OHH JO10-3G – Scharnegoutum’70 JO10-1 Uitslag n.n.b.

Flevo Boys JO13-2 – OHH JO13-1 2-2

ONS Sneek JO15-2 – OHH JO15-1 0-9

RVLC JO15-3 – OHH JO15-2 1-1

Tzummarum JO17-1 – OHH JO17-2 4-5

St. Annaparochie JO17-1 – OHH JO17-1 2-2

Wedstrijdverslagen zijn meer dan welkom op websitebeheerohh@gmail.com

Programma zaterdag 19 september

Om 8.45 uur in Sneek: LSC 1890 JO10-3 – OHH JO10-1

Om 9.00 uur in Bakhuizen: Bakhuizen JO8-1G – OHH JO8-1G

Om 9.00 uur in IJlst: IJVC/Blauwhuis JO8-1 – OHH JO8-2G

Om 9.00 uur in Heeg: OHH JO8-3 – Workum JO8-2

Om 9.00 uur in Oudega: OHH JO9-1 – Zeerobben JO9-1

Om 9.00 uur in Heeg: OHH JO9-2 – Sneek Wit-Zwart JO9-3

Om 9.00 uur in Oudega: OHH JO11-1G – Sneek Wit-Zwart JO11-2

Om 9.00 uur in Rutten: RKO JO11-1G – OHH JO11-2

Om 9.00 uur in Hommerts: OHH JO13-2G – Oeverzwaluwen JO13-1

Om 10.15 uur in Oudega: OHH JO10-2 – ONS Sneek JO10-1

Om 10.15 uur in Heeg: OHH JO10-3G – Scharnegoutum’70 JO10-1

Om 10.30 uur in Emmeloord: Flevo Boys JO13-2 – OHH JO13-1

Om 10.30 uur in Sneek: ONS Sneek JO15-2 – OHH JO15-1

Om 11.45 uur in Langweer: RVLC JO15-3 – OHH JO15-2

Om 12.00 uur in Tzummarum: Tzummarum JO17-1 – OHH JO17-2

Om 13.05 uur in St. Annaparochie: St. Annaparochie JO17-1 – OHH JO17-1

OHH JO19-1 heeft al gespeeld. Helaas hebben zij met 3-1 verloren van Heerenveense Boys JO19-1

Alle teams die wel in actie komen, veel succes en plezier toegewenst!

Uitslagen zaterdag 12 september

OHH JO8-1G – Sneek Wit-Zwart JO8-2 6-2

OHH JO8-2G – Nijland JO8-1 4-16

OHH JO9-2 – SC Joure JO9-3 Uitslag n.n.b.

IJVC/Blauwhuis JO10-2 – OHH JO10-3G 22-1

OHH JO11-1G – Mulier JO11-2G 19-0

OHH JO11-2 – Oeverzwaluwen JO11-1 1-8

Zeerobben JO13-2 – OHH JO13-2G 8-4

RVLC JO15-1 – OHH JO15-1 1-3

SDS/Nijland JO15-2 – OHH JO15-2 1-2

OHH JO10-1 – RVLC JO10-2 Uitslag n.n.b.

OHH JO10-2 – Sneek Wit-Zwart JO10-3 Uitslag n.n.b.

OHH JO19-1 – SC Joure JO19-1 2-5

QVC JO8-1 – OHH JO8-3 Uitslag n.n.b.

LSC 1890 JO9-1 – OHH JO9-1 3-9

OHH JO13-1 – ONS Sneek JO13-2 0-3

OHH JO17-1 – CVVO JO17-2 Uitslag n.n.b.

Dit betekent dat OHH JO15-1 door is in de beker, gefeliciteerd!

Ook OHH JO17-2 maakt nog een kans, maar dan moeten ze de wedstrijd tegen RVLC JO17-2 heel ruim winnen.

Wedstrijdverslagen ontvangen wij graag op websitebeheerohh@gmail.com. Dan kunnen we deze site weer wat beter vullen.

Programma zaterdag 12 september

Om 9.00 uur in Oudega: OHH JO8-1G – Sneek Wit-Zwart JO8-2

Om 9.00 uur in Hommerts: OHH JO8-2G – Nijland JO8-1

Om 9.00 uur in Heeg: OHH JO9-2 – SC Joure JO9-3

Om 9.00 uur in IJlst: IJVC/Blauwhuis JO10-2 – OHH JO10-3G

Om 9.00 uur in Oudega: OHH JO11-1G – Mulier JO11-2G

Om 9.00 uur in Hommerts: OHH JO11-2 – Oeverzwaluwen JO11-1

Om 9.00 uur in Harlingen: Zeerobben JO13-2 – OHH JO13-2G

Om 9.00 uur in St. Nicolaasga: RVLC JO15-1 – OHH JO15-1

Om 9.00 uur in Easterein: SDS/Nijland JO15-2 – OHH JO15-2

Om 9.00 uur in Heeg: OHH JO17-2 – RVLC JO17-2

Om 10.15 uur in Heeg: OHH JO10-1 – RVLC JO10-2

Om 10.15 uur in Oudega: OHH JO10-2 – Sneek Wit-Zwart JO10-3

Om 10.15 uur in Hommerts: OHH JO19-1 – SC Joure JO19-1

Om 10.30 uur in Stavoren: QVC JO8-1 – OHH JO8-3

Om 10.45 uur in Sneek: LSC 1890 JO9-1 – OHH JO9-1

Om 10.45 uur in Heeg: OHH JO13-1 – ONS Sneek JO13-2

Om 11.30 uur in Oudega: OHH JO17-1 – CVVO JO17-2

Alle teams veel succes en plezier toegewenst!

Uitslagen zaterdag 5 september

SDS JO8-1 – OHH JO8-1G 3-0

Scharnegoutum’70 JO8-1 – OHH JO8-2G Uitslag n.n.b.

OHH JO8-3 – Oeverzwaluwen JO8-1 Uitslag n.n.b.

OHH JO9-1 – SC Joure JO9-1 Uitslag n.n.b.

IJVC/Blauwhuis JO9-1 – OHH JO9-2 Uitslag n.n.b.

RKO JO10-1G – OHH JO10-1 Uitslag n.n.b.

SC Bolsward JO11-2 – OHH JO11-1G 1-4

OHH JO17-2 – IJVC/Blauwhuis JO17-1 1-7

OHH JO10-3G – OHH JO10-2 Uitslag n.n.b.

OHH JO17-1 – Creil-Bant JO17-1 Uitslag n.n.b.

Balk JO13-2G – OHH JO13-2G 7-0

Zeerobben JO15-3 – OHH JO15-2 0-2

OHH JO13-1 – Akkrum JO13-1 Uitslag n.n.b.

FC Wolvega JO19-1 – OHH JO19-1 3-1

Wedstrijdverslagen ontvangen wij graag op websitebeheerohh@gmail.com

Programma zaterdag 5 september

Om 9.00 uur in Easterein: SDS JO8-1 – OHH JO8-1G

Om 9.00 uur in Scharnegoutum: Scharnegoutum’70 JO8-1 – OHH JO8-2G

Om 9.00 uur in Heeg: OHH JO8-3 – Oeverzwaluwen JO8-1

Om 9.00 uur in Oudega: OHH JO9-1 – SC Joure JO9-1

Om 9.00 uur in IJlst: IJVC/Blauwhuis JO9-1 – OHH JO9-2

Om 9.00 uur in Rutten: RKO JO10-1G – OHH JO10-1

Om 9.00 uur in Bolsward: SC Bolsward JO11-2 – OHH JO11-1G

Om 9.00 uur in Heeg: OHH JO17-2 – IJVC/Blauwhuis JO17-1

Om 10.15 uur in Heeg: OHH JO10-3G – OHH JO10-2

Om 10.15 uur in Oudega: OHH JO17-1 – Creil-Bant JO17-1

Om 10.30 uur in Balk: Balk JO13-2G – OHH JO13-2G

Om 10.40 uur in Harlingen: Zeerobben JO15-3 – OHH JO15-2

Om 10.45 uur in Heeg: OHH JO13-1 – Akkrum JO13-1

Om 12.00 uur in Wolvega: FC Wolvega JO19-1 – OHH JO19-1

Alle teams veel plezier en succes toegewenst!

Uitslagen zaterdag 29 augustus

Oudehaske JO13-1 – OHH JO13-1 1-4

OHH JO15-2 – Warga WWS JO15-1 0-9

OHH JO19-1 – Heerenveen JO19-1 0-8

CVVO JO17-3 – OHH JO17-2 4-6

OHH JO15-1 – CVVO JO15-1 5-1

Sneek Wit-Zwart JO17-2 – OHH JO17-1 Uitslag n.n.b.

Ook dit seizoen ontvangen wij weer graag wedstrijdverslagen. Deze kunnen gestuurd worden naar websitebeheerohh@gmail.com , dan plaatsen wij ze op de site.

Ook voor foto’s, video’s en andere wetenswaardigheden houden we ons aanbevolen.

Programma zaterdag 29 augustus

Voor veel OHH-teams gaat het seizoen nu écht beginnen. De volgende wedstrijden staan op het programma:

Om 9.00 uur in Oudehaske: Oudehaske JO13-1 – OHH JO13-1

Om 9.00 uur in Heeg: OHH JO15-2 – Warga WWS JO15-1

Om 10.15 uur in Hommerts: OHH JO19-1 – Heerenveen JO19-1

Om 10.30 uur in Lemmer: CVVO JO17-3 – OHH JO17-2

Om 10.45 uur in Heeg: OHH JO15-1 – CVVO JO15-1

Om 11.00 uur in Sneek: Sneek Wit-Zwart JO17-2 – OHH JO17-1

Alle teams veel succes en plezier toegewenst!