Uncategorized

Uitslagen zaterdag 4 december

Heerenveense Boys JO17-2 – OHH JO17-1 2-2

Irnsum JO11-1 – OHH JO11-1 2-12

OHH JO13-2 – NOK/Bakhuizen JO13-2 7-2

Terschelling JO17-1 – OHH JO17-2 2-3

Wedstrijdverslagen ontvangen wij graag op websitebeheerohh@gmail.com

Programma zaterdag 4 december

Om 8.30 uur in Heerenveen: Heerenveense Boys JO17-2 – OHH JO17-1

Om 9.00 uur in Heeg: OHH JO8-2 – Zeerobben JO8-2

Om 9.00 uur in Nijland: Nijland JO9-1 – OHH JO9-1

Om 9.00 uur in Oudega: OHH JO10-1 – RVLC JO10-1

Om 9.00 uur in Hommerts: OHH JO11-2 – Workum JO11-2

Om 9.00 uur in Oudega: OHH JO13-1 – St. Annaparochie JO13-1

Om 9.00 uur in Heeg: OHH JO15-1 – SC Bolsward JO15-3

Om 10.00 uur in Jirnsum: Irnsum JO11-1 – OHH JO11-1

Om 10.00 uur in Heeg: OHH JO14-1 – Urk JO14-2

Om 10.30 uur in Snee: Sneek Wit Zwart JO8-2 – OHH JO8-1

Om 10.30 uur in Stavoren: QVC JO9-1 – OHH JO9-2

Om 10.30 uur in Hommerts: OHH JO13-2 – NOK/Bakhuizen JO13-2

Om 10.45 uur in Workum: Workum JO10-1 – OHH JO10-2

Om 13.00 uur in Midsland, Terschelling: Terschelling JO17-1 – OHH JO17-2

Uitslagen zaterdag 27 november

SC Joure JO13-3 – OHH JO13-2 3-3

Heerenveen JO14-2 – OHH JO14-1 2-2

OHH JO19-1 – TOP’63 JO19-1 4-2

OHH JO11-1 – CVVO JO11-4 3-2

Tzum JO15-1 – OHH JO15-1 Uitslag n.n.b.

Wedstrijdverslagen ontvangen wij graag op websitebeheerohh@gmail.com

Programma zaterdag 27 november

Om 9.00 uur in Hommerts: OHH JO8-1 – Oeverzwaluwen JO8-1

Om 9.00 uur in Heeg: OHH JO8-2 – FC Harlingen JO8-2

Om 9.00 uur in Sneek: ONS Sneek JO9-2 – OHH JO9-2

Om 9.00 uur in Oudega: OHH JO10-1 – SC Joure JO10-2

Om 9.00 uur in Joure: SC Joure JO13-3 – OHH JO13-2

Om 9.00 uur in Heerenveen: Heerenveen JO14-2 – OHH JO14-1

Om 9.30 uur in Oudega: OHH JO19-1 – TOP’63 JO19-1

Om 10.00 uur in Heeg: OHH JO11-1 – CVVO JO11-4

Om 10.15 uur in Oudega: OHH JO9-1 – ONS Sneek JO9-1

Om 10.15 uur in Heeg: OHH JO10-2 – QVC JO10-1

Om 10.30 uur in Hommerts: OHH JO17-1 – SC Joure JO17-2

Om 11.15 uur in Tzum: Tzum JO15-1 – OHH JO15-1

Alle teams veel plezier en succes toegewenst!

Uitslagen zaterdag 20 november

SC Bolsward JO11-3 – OHH JO11-2 2-1

OHH JO15-1 – LSC 1890 JO15-5 7-2

Workum JO11-1 – OHH JO11-1 2-7

Balk JO17-2 – OHH JO17-2 2-4

OHH JO14-1 – d’ Olde Veste’54 JO14-1 Uitslag n.n.b.

OHH JO13-2 – FC Wolvega JO13-3 8-1

RVLC JO17-1 – OHH JO17-1 1-0

St. Annaparochie JO19-1 – OHH JO19-1 3-2

Wedstrijdverslagen ontvangen wij graag op websitebeheerohh@gmail.com

Programma zaterdag 20 november

Om 8.35 uur in Leeuwarden: Blauw Wit’34 JO8-7 – OHH JO8-2

Om 9.00 uur in Bakhuizen: Bakhuizen JO8-1 – OHH JO8-1

Om 9.00 uur in Heeg: OHH JO9-2 – Makkum JO9-1

Om 9.00 uur in Sneek: Sneek Wit Zwart JO10-4 – OHH JO10-2

Om 9.00 uur in Bolsward: SC Bolsward JO11-3 – OHH JO11-2

Om 9.00 uur in Heeg: OHH JO15-1 – LSC 1890 JO15-5

Om 9.45 uur in Workum: Workum JO11-1 – OHH JO11-1

Om 9.45 uur in Balk: Balk JO17-2 – OHH JO17-2

Om 10.00 uur in Bolsward: SC Bolsward JO9-2 – OHH JO9-1

Om 10.00 uur in Heeg: OHH JO14-1 – d’ Olde Veste’54 JO14-1

Om 10.15 uur in Hommerts: OHH JO13-2 – FC Wolvega JO13-3

Om 10.30 uur in Sint Nicolaasga: RVLC JO17-1 – OHH JO17-1

Om 13.15 uur in Sint-Annaparochie: St. Annaparochie JO19-1 – OHH JO19-1

Om 11.45 uur in Leeuwarden: Leeuwarder Zwaluwen JO10-2 – OHH JO10-1

Alle teams veel plezier en succes toegewenst!

Uitslagen zaterdag 13 november

OHH JO11-2 – SC Joure JO11-3 4-4

Lemmer JO13-1 – OHH JO13-2 20-0

SC Bolsward JO11-2 – OHH JO11-1 0-2

Scharnegoutum’70 JO17-1 – OHH JO17-1 5-5

Zeerobben JO17-2 – OHH JO17-2 13-0

Wedstrijdverslagen ontvangen we graag op websitebeheerohh@gmail.com

Programma zaterdag 13 november

Om 9.00 uur in Heeg: OHH JO8-2 – Sneek Wit Zwart JO8-3

Om 9.00 uur in Balk: Balk JO9-2 – OHH JO9-2

Om 9.00 uur in Oudega: OHH JO10-1 – SC Bolsward JO10-1

Om 9.00 uur in Heeg: OHH JO10-2 – De Wâlde JO10-1

Om 9.30 uur in IJlst: IJVC/Blauwhuis JO8-1 – OHH JO8-1

Om 10.00 uur in Hommerts: OHH JO11-2 – SC Joure JO11-3

Om 10.15 uur in Oudega: OHH JO9-1 – IJVC/Blauwhuis JO9-1

Om 10.30 uur in Lemmer: Lemmer JO13-1 – OHH JO13-2

Om 11.30 uur in Bolsward: SC Bolsward JO11-2 – OHH JO11-1

Om 12.00 uur in Scharnegoutum: Scharnegoutum’70 JO17-1 – OHH JO17-1

Om 12.35 uur in Harlingen: Zeerobben JO17-2 – OHH JO17-2

Alle teams veel plezier en succes toegewenst!

Uitslagen zaterdag 6 november

OHH JO11-1 – Oeverzwaluwen JO11-1 6-1

Hielpen JO11-1 – OHH JO11-2 9-3

OHH JO15-1 – SC Joure JO15-5 6-1

OHH JO17-1 – GAVC JO17-1 2-2

De Sweach JO14-1 – OHH JO14-1 2-3

IJVC/Blauwhuis JO17-1 – OHH JO17-2 Uitslag n.n.b.

Irnsum JO13-1 – OHH JO13-1 9-2

OHH JO13-2 – Delfstrahuizen JO13-1 1-8

SDS/Nijland JO19-1 – OHH JO19-1 0-3

Wij ontvangen graag wedstrijdverslagen op websitebeheerohh@gmail.com

Programma zaterdag 6 november

Om 9.00 uur in Hommerts: OHH JO8-1 – NOK JO8-1

Om 9.00 uur in Akkrum: Akkrum JO8-1 – OHH JO8-2

Om 9.00 uur in Heeg: OHH JO9-2 – LSC 1890 JO9-3

Om 9.00 uur in Sneek: Sneek Wit Zwart JO10-1 – OHH JO10-1

Om 9.00 uur in Balk: Balk JO10-3 – OHH JO10-2

Om 9.00 uur in Heeg: OHH JO11-1 – Oeverzwaluwen JO11-1

Om 9.00 uur in Hindeloopen: Hielpen JO11-1 – OHH JO11-2

Om 9.00 uur in Heeg: OHH JO15-1 – SC Joure JO15-5

Om 10.00 uur in Hommerts: OHH JO17-1 – GAVC JO17-1

Om 10.30 uur in Sneek: Sneek Wit Zwart JO9-2 – OHH JO9-1

Om 10.30 uur in Beetsterzwaag: De Sweach JO14-1 – OHH JO14-1

Om 10.45 uur in IJlst: IJVC/Blauwhuis JO17-1 – OHH JO17-2

Om 11.00 uur in Irnsum: Irnsum JO13-1 – OHH JO13-1

Om 11.45 uur in Hommerts: OHH JO13-2 – Delfstrahuizen JO13-1

Om 12.00 uur in Easterein: SDS/Nijland JO19-1 – OHH JO19-1

Alle teams veel plezier en succes toegewenst!