Beker- en competitie-indelingen OHH-teams

De competitie-indelingen zijn bekendgemaakt. Ook de bekerindelingen van de zogenaamde A-categorieteams zijn gepubliceerd.

Zodra de bekerindelingen van de B-categorieteams bekend zijn gemaakt, zullen wij deze bij dit bericht aanvullen.

Zie hieronder de beker- en competitie-indelingen van alle OHH-teams:

 

OHH JO8-1G

Beker: Groep 1 25

Blauwhuis JO8-1G

CVVO JO8-2

SC Joure JO8-4

OHH JO8-1G

 

Competitie: 3e klasse 07

CVVO JO8-1

DWP JO8-1G

Heerenveen JO8-5

SC Joure JO8-4

SC Joure JO8-5

Langweer JO8-1G

Lemmer JO8-1G

FC Oldemarkt JO8-1

EBC/Delfstrahuizen JO8-1

OHH JO8-1G

Tollebeek JO8-1

VWC JO8-1G

 

OHH JO8-2G

Beker: Groep 1 26

Oeverzwaluwen JO8-1

QVC JO8-1

OHH JO8-2G

 

Competitie: 3e klasse 08

Bakhuizen JO8-1

Blauwhuis JO8-1G

CVVO JO8-2

Heerenveen JO8-6

SC Joure JO8-3

LSC 1890 JO8-3

Mulier JO8-1G

Oeverzwaluwen JO8-1

QVC JO8-1

SC Bolsward JO8-3

OHH JO8-2G

 

 

OHH JO9-1

Beker: Groep 3 21

IJVC JO9-2

NOK JO9-1G

OHH JO9-1

Sleat JO9-1G

 

Competitie: 3e klasse 08

GAVC JO9-2

IJVC JO9-2

SC Joure JO9-3

SC Joure JO9-4

LSC 1890 JO9-3

Nijland JO9-1

SC Bolsward JO9-4

SDS JO9-2

OHH JO9-1

Sneek Wit-Zwart JO9-5

Workum JO9-3

Woudsend JO9-1

 

OHH JO9-2

Beker: Groep 4 21

NOK JO9-2G

OHH JO9-2

De Wâlde JO9-1G

Woudsend JO9-2

 

Competitie: 4e klasse 08

Hielpen JO9-1

IJVC JO9-4

LSC 1890 JO9-4

NOK JO9-2G

ONS Sneek JO9-2

QVC JO9-1

Scharnegoutum’70 JO9-2

OHH JO19-2

TOP’63 JO9-1

De Wâlde JO9-1G

Workum JO9-4G

Woudsend JO9-2

 

OHH JO9-3

Beker: Groep 4 22

ONS Sneek JO9-3

SC Bolsward JO9-6

OHH JO9-3

Zeerobben JO9-3G

 

Competitie: 4e klasse 10

Frisia JO9-8

FVC JO9-4

Harlingen JO9-2G

Leovardia JO9-8

Makkum JO9-3

Oosterlittens JO9-3G

SC Stiens JO9-3

SC Bolsward JO9-6

Dronrijp/Foarút JO9-1

OHH JO9-3

OHH JO9-4

Zeerobben JO9-4

 

OHH JO9-4

Beker: Groep 4 23

IJVC JO9-4

EBC/Delfstrahuizen JO9-3

OHH JO9-4

Workum JO9-4G

 

Competitie: 4e klasse 10

Frisia JO9-8

FVC JO9-4

Harlingen JO9-2G

Leovardia JO9-8

Makkum JO9-3

Oosterlittens JO9-3G

SC Stiens JO9-3

SC Bolsward JO9-6

Dronrijp/Foarút JO9-1

OHH JO9-3

OHH JO9-4

Zeerobben JO9-4

 

OHH JO10-1G

Beker: Groep 1 27

SC Joure JO10-4

Scharnegoutum’70 JO10-1

SDS JO10-2

OHH JO10-1G

 

Competitie: 2e klasse 05

Blauw Wit’34 JO10-4

Oeverzwaluwen JO10-1

QVC JO10-1

Scharnegoutum’70 JO10-1

SDS JO10-2

OHH JO10-1G

 

OHH JO11-1

Beker: Groep 2 17

Makkum JO11-1

QVC JO11-1

SDS JO11-1

OHH JO11-1

 

Competitie: 2e

Balk JO11-2

CVVO JO11-2

SC Joure JO11-2

LSC 1890 JO11-2

Oeverzwaluwen JO11-1

QVC JO11-1

SC Bolsward JO11-2

SC Bolsward JO11-3

OHH JO11-1

Sneek Wit-Zwart JO11-2

Workum JO11-1

Woudsend JO11-1

 

OHH JO11-2

Beker: Groep 3 28

Heerenveense Boys JO11-5

SC Joure JO11-3

OHH JO11-2

Sneek Wit-Zwart JO11-3

 

Competitie: 3e klasse 07

Balk JO11-3

CVVO JO11-5

IJVC JO11-1

LSC 1890 JO11-4

ONS Sneek JO11-2

SC Bolsward JO11-4

OHH JO11-2

Renado/VVI JO11-4

Sleat JO11-1

Sneek Wit-Zwart JO11-3

TOP’63 JO11-1

De Wâlde JO11-1

 

OHH JO11-3

Beker: Groep 4 44

Oosterlittens JO11-2

OHH JO11-3

IJVC/Blauwhuis JO11-2

Workum JO11-3

 

Competitie: 4e klasse 019

Balk JO11-5G

Hielpen JO11-2

IJVC JO11-3

LSC 1890 JO11-8

Makkum JO11-2

ONS Sneek JO11-3

SC Bolsward JO11-8

Scharnegoutum’70 JO11-2

OHH JO11-3

Sneek Wit-Zwart JO11-5

Workum JO11-4G

Woudsend JO11-3

 

OHH JO13-1G

Beker: Groep 1 17

Frisia JO13-2

Leovardia JO13-2

OHH JO13-1G

Sneek Wit-Zwart JO13-1

 

Competitie: 1e klasse 05

Blauw Wit’34 JO13-2

SC Franeker JO13-1

Harlingen JO13-1

LSC 1890 JO13-2

Makkum JO13-1

Oosterlittens JO13-1

SC Berlikum JO13-1

Dronrijp/Foarút JO13-1

OHH JO13-1G

Sneek Wit-Zwart JO13-1

Workum JO13-1

Zeerobben JO13-1

 

OHH JO13-2

Beker: Groep 3 33

SDS JO13-2

OHH JO13-2

Sneek Wit-Zwart Jo13-3

Workum JO13-3

 

Competitie: 3e klasse 13

Balk JO13-2

Hielpen JO13-1

LSC 1890 JO13-3

Makkum JO13-2

Oeverzwaluwen JO13-1

SC Bolsward JO13-6

SDS JO13-2

OHH JO13-2

Sneek Wit-Zwart JO13-4

Sneek Wit-Zwart JO13-5

Scharnegoutum’70 JO13-2

Workum JO13-3

 

OHH JO13-3G

Beker: Groep 1 08

OHH JO13-3G

Workum JO13-4

 

Competitie: 4e klasse 03

Akkrum JO13-3

Bakhuizen JO13-1

Black Boys JO13-1G

Lemmer JO13-2G

OHH JO13-3G

Workum JO13-4

 

OHH JO15-1

Beker: Groep 1 17

FVC JO15-1G

Leeuwarder Zwaluwen JO15-1

OHH JO15-1

Workum JO15-1

 

Competitie: 1e klasse 03

Balk JO15-1

Flevo Boys JO15-2

GAVC JO15-1

Gorredijk JO15-1

Heerenveen JO15-2

Heerenveense Boys JO15-2

SC Joure JO15-2

SC Bolsward JO15-1

OHH JO15-1

Renado/VVI JO15-1

Workum JO15-1

 

OHH JO15-2

Beker: Groep 3 18

Balk JO15-2

Dronrijp/Foarút JO15-2

OHH JO15-2

Sneek Wit-Zwart JO15-4

 

Competitie: 3e klasse 06

SC Franeker JO13-3

SC Franeker JO13-4

FVC JO15-3

Harlingen JO15-2

MKV’29 JO15-2

Mulier JO15-1

Nicator JO15-1

SC Bolsward JO15-3

Dronrijp/Foarút JO15-2

OHH JO15-2

SDS/Nijland JO15-1

Sneek Wit-Zwart JO15-3

 

OHH JO15-3

Beker: Groep 4 18

CVVO JO15-4G

Heerenveense Boys JO15-8

SC Joure JO15-7

OHH JO15-3

 

Competitie: 4e klasse 08

IJVC JO15-2

SC Joure JO15-7

LSC 1890 JO15-5

NOK JO15-1G

ONS Sneek JO15-3

SC Bolsward JO15-6

Scharnegoutum’70 JO15-2G

OHH JO15-3

SDS/Nijland JO15-2

Waterpoort Boys JO15-1

Workum JO15-3G

Woudsend JO15-1

 

OHH JO17-1

Beker: Groep 1 15

SC Bolsward JO17-1

SDS JO17-1

OHH JO17-1

Sneek Wit-Zwart JO17-1

 

Competitie: 1e klasse 03

Balk JO17-1

CVVO JO17-1

Gorredijk JO17-1

Heerenveen JO17-2

Heerenveense Boys JO17-2

LSC 1890 JO17-2

ONS Sneek JO17-2

EBC/Delfstrahuizen JO17-1

OHH JO17-1

Renado/VVI JO17-1

Sneek Wit-Zwart JO17-2

 

 

OHH JO17-2

Beker: Groep 3 26

Nijland JO17-1

OHH JO17-2

IJVC/Blauwhuis JO17-2

 

Competitie: 3e klasse 10

Balk JO17-4

Black Boys JO17-1

IJVC JO17-2

Nijland JO17-1

ONS Sneek JO17-3

SC Bolsward JO17-3

OHH JO17-2

Sneek Wit-Zwart JO17-3

Scharnegoutum’70 JO17-2G

De Wâlde JO17-1

Workum JO17-2

Woudsend JO17-1

 

OHH MO17-1

Beker: Groep 1 11

SC Franeker MO17-1

SC Bolsward MO17-1

OHH MO17-1

Workum MO17-1

 

Competitie: 1e klasse 04

Balk MO17-1

GAVC MO17-1

LSC 1890 MO17-2

Oosterlittens MO17-1

SC Bolsward MO17-1

SDS MO17-1

EBC/Delfstrahuizen MO17-1

OHH MO17-1

Sneek Wit-Zwart MO17-1

Workum MO17-1

 

OHH JO19-1

Beker: Groep 1 15

SC Franeker JO19-1

Frisia JO19-2

LSC 1890 JO19-1

OHH JO19-1

 

Competitie: 1e klasse 04

Balk JO19-1

SC Franeker JO19-2

GAVC JO19-1

Harlingen JO19-1

IJVC JO19-1

LSC 1890 JO19-1

Makkum JO19-1

SC Bolsward JO19-1

SDS JO19-1

Dronrijp/Foarút JO19-1

OHH JO19-1

Workum JO19-1