Author Archive

Uitslagen zaterdag 13 november

OHH JO11-2 – SC Joure JO11-3 4-4

Lemmer JO13-1 – OHH JO13-2 20-0

SC Bolsward JO11-2 – OHH JO11-1 0-2

Scharnegoutum’70 JO17-1 – OHH JO17-1 5-5

Zeerobben JO17-2 – OHH JO17-2 13-0

Wedstrijdverslagen ontvangen we graag op websitebeheerohh@gmail.com

Programma zaterdag 13 november

Om 9.00 uur in Heeg: OHH JO8-2 – Sneek Wit Zwart JO8-3

Om 9.00 uur in Balk: Balk JO9-2 – OHH JO9-2

Om 9.00 uur in Oudega: OHH JO10-1 – SC Bolsward JO10-1

Om 9.00 uur in Heeg: OHH JO10-2 – De Wâlde JO10-1

Om 9.30 uur in IJlst: IJVC/Blauwhuis JO8-1 – OHH JO8-1

Om 10.00 uur in Hommerts: OHH JO11-2 – SC Joure JO11-3

Om 10.15 uur in Oudega: OHH JO9-1 – IJVC/Blauwhuis JO9-1

Om 10.30 uur in Lemmer: Lemmer JO13-1 – OHH JO13-2

Om 11.30 uur in Bolsward: SC Bolsward JO11-2 – OHH JO11-1

Om 12.00 uur in Scharnegoutum: Scharnegoutum’70 JO17-1 – OHH JO17-1

Om 12.35 uur in Harlingen: Zeerobben JO17-2 – OHH JO17-2

Alle teams veel plezier en succes toegewenst!

Uitslagen zaterdag 6 november

OHH JO11-1 – Oeverzwaluwen JO11-1 6-1

Hielpen JO11-1 – OHH JO11-2 9-3

OHH JO15-1 – SC Joure JO15-5 6-1

OHH JO17-1 – GAVC JO17-1 2-2

De Sweach JO14-1 – OHH JO14-1 2-3

IJVC/Blauwhuis JO17-1 – OHH JO17-2 Uitslag n.n.b.

Irnsum JO13-1 – OHH JO13-1 9-2

OHH JO13-2 – Delfstrahuizen JO13-1 1-8

SDS/Nijland JO19-1 – OHH JO19-1 0-3

Wij ontvangen graag wedstrijdverslagen op websitebeheerohh@gmail.com

Programma zaterdag 6 november

Om 9.00 uur in Hommerts: OHH JO8-1 – NOK JO8-1

Om 9.00 uur in Akkrum: Akkrum JO8-1 – OHH JO8-2

Om 9.00 uur in Heeg: OHH JO9-2 – LSC 1890 JO9-3

Om 9.00 uur in Sneek: Sneek Wit Zwart JO10-1 – OHH JO10-1

Om 9.00 uur in Balk: Balk JO10-3 – OHH JO10-2

Om 9.00 uur in Heeg: OHH JO11-1 – Oeverzwaluwen JO11-1

Om 9.00 uur in Hindeloopen: Hielpen JO11-1 – OHH JO11-2

Om 9.00 uur in Heeg: OHH JO15-1 – SC Joure JO15-5

Om 10.00 uur in Hommerts: OHH JO17-1 – GAVC JO17-1

Om 10.30 uur in Sneek: Sneek Wit Zwart JO9-2 – OHH JO9-1

Om 10.30 uur in Beetsterzwaag: De Sweach JO14-1 – OHH JO14-1

Om 10.45 uur in IJlst: IJVC/Blauwhuis JO17-1 – OHH JO17-2

Om 11.00 uur in Irnsum: Irnsum JO13-1 – OHH JO13-1

Om 11.45 uur in Hommerts: OHH JO13-2 – Delfstrahuizen JO13-1

Om 12.00 uur in Easterein: SDS/Nijland JO19-1 – OHH JO19-1

Alle teams veel plezier en succes toegewenst!

Uitslagen zaterdag 30 oktober

OHH JO17-2 – Sneek Wit Zwart JO17-3 3-4

OHH JO19-1 – Akkrum JO19-1 2-1

Urk JO17-2 – OHH JO17-1 0-9

SDS/Nijland JO15-2 – OHH JO15-1 0-2

OHH JO11-2 – Oeverzwaluwen JO11-2 4-7

OHH JO14-1 – CVVO JO14-1 Uitslag n.n.b.

OHH JO13-1 – Zeerobben JO13-1 2-9

Programma zaterdag 30 oktober

Om 9.00 uur in Nijland: Nijland JO8-1 – OHH JO8-1

Om 9.00 uur in Heeg: OHH JO8-2 – Heerenveense Boys JO8-4

Om 9.00 uur in Oudega: OHH JO9-1 – SC Bolsward JO9-3

Om 9.00 uur in Heeg: OHH JO17-2 – Sneek Wit Zwart JO17-3

Om 9.00 uur in Oudega: OHH JO19-1 – Akkrum JO19-1

Om 9.30 uur op Urk: Urk JO17-2 – OHH JO17-1

Om 9.45 uur in Workum: Workum JO9-2 – OHH JO9-2

Om 9.50 uur in Oudega: OHH JO10-1 – Balk JO10-1

Om 9.50 uur in Easterein: SDS/Nijland JO15-2 – OHH JO15-1

Om 10.00 uur in Hommerts: OHH JO11-2 – Oeverzwaluwen JO11-2

Om 10.15 uur in Heeg: OHH JO10-2 – NOK JO10-2

Om 10.45 uur in Heeg: OHH JO14-1 – CVVO JO14-1

Om 10.50 uur in Oudega: OHH JO13-1 – Zeerobben JO13-1

Alle teams veel succes en plezier toegewenst!

Uitslagen zaterdag 23 oktober

Sneek Wit Zwart JO14-1 – OHH JO14-1 4-5

OHH JO15-1 – ONS Sneek JO15-3 9-1

OHH JO13-2 – Balk JO13-3 0-15

SC Bolsward JO17-3 – OHH JO17-2 3-1

Wij ontvangen graag wedstrijdverslagen. Dus twijfel niet, maak een verslagje en stuur deze op naar websitebeheerohh@gmail.com

Programma zaterdag 23 oktober

Om 9.00 uur in Sneek: Sneek Wit Zwart JO14-1 – OHH JO14-1

Om 9.00 uur in Heeg: OHH JO15-1 – ONS Sneek JO15-3

Om 9.00 uur in Oudega: OHH JO19-1 – Akkrum JO19-1

Om 10.15 uur in Hommerts: OHH JO13-2 – Balk JO13-3

Om 12.45 uur in Bolsward: SC Bolsward JO17-3 – OHH JO17-2

Allemaal veel succes en plezier toegewenst!

Uitslagen zaterdag 16 oktober

Oeverzwaluwen JO11-2 – OHH JO11-2 14-3

FC Harlingen JO17-1 – OHH JO17-1 (Beker) 3-0

Wedstrijdverslagen ontvangen wij graag op websitebeheerohh@gmail.com

Programma zaterdag 16 oktober

Een klein programma deze keer:

Om 9.00 uur in Koudum: Oeverzwaluwen JO11-2 – OHH JO11-2

Om 10.00 uur in Hommerts: OHH JO8-1 – Bakhuizen JO8-1

Om 11.00 uur in Harlingen: FC Harlingen JO17-1 – OHH JO17-1 (Beker)

Alle teams veel succes en plezier toegewenst!